Villa&Bungalow Fleur de Coco
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Shuttle-service Transfer-service (mod tillægsgebyr) |
| Børnevenlig Tremmesenge/vugger | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Villa&Bungalow Fleur de Coco kan prale af en swimmingpoolsom ligger blot 20 minutters køretur fra hjertet af Sainte-Anne.
Når du bor på dette sted, vil du være 3 km fra Beach of Petit-Havre og 2 km fra Karaib Rider's Park. Plage du bourg ligger ved siden af villaen.
Gæsterne vil nyde havet udsigt fra værelset.
Denne feriehus har et fuldt udstyret køkken. Durivage busstation kan nås inden for 15 minutters gang fra denne villa.
- Lufthavne
- Pointe-a-Pitre Lufthavn20 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Sikkerhedspengeskab
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Have
- Grillfaciliteter
- Lavvandede ende
Services
- Transfer-service (mod tillægsgebyr)
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Terrasse
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
- Der tilbydes ikke børnesenge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Villa&Bungalow Fleur de Coco?
Gæster på Villa&Bungalow Fleur de Coco kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Villa&Bungalow Fleur de Coco?
Gennemsnitsprisen for en nat i Villa&Bungalow Fleur de Coco er 225$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Villa&Bungalow Fleur de Coco?
Gæsterne vil kunne bo i Villa&Bungalow Fleur de Coco med deres kæledyr.